LV strāvas transformators W1-3 400/1A 5VA Klase 1
| Svars (neto) | 0.15 |
| ETIM klase | EC002048 Strāvas transformators |
| Modelis | Pievienojamās strāvas transformators |
| Primārā nominālā strāva | 400 A |
| Sekundārā nominālā strāva | 1 A |
| Sekundārā nominālā šķietamā jauda | 5 VA |
| Precizitātes klase | 1 |
| Pārstrāvas ierobežojošs faktors | FS 5 |
| Kalibrēts | Nē |
| Ar aizsardzību pret triecieniem | Jā |
| Atvēršanas diametrs | 21 mm |
| Ar vara sliedi | Nē |
| Sekundārais savienojums | Skrūvju savienojums |
| Primāro ieeju skaits | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 63 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 45 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.163 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.18 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 2000 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
