MCCB h1000 4P 70kA 1000A LSI
| Garums (mm) | 433 |
| Platums (mm) | 280 |
| Augstums (mm) | 145 |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 1000 A |
| Nominālais spriegums | 220 V |
| Nominālais spriegums | 690 V |
| Nominālā īssavienojuma pārrāvuma jauda lcu pie 400 V, 50 Hz | 70 kA |
| Pārslodzes atbrīvošanas strāvas iestatījums | 400 A |
| Pārslodzes atbrīvošanas strāvas iestatījums | 1000 A |
| Regulēšanas diapazons neaizkavēta īssavienojuma atbrīvošana | 5600 A |
| Regulēšanas diapazons neaizkavēta īssavienojuma atbrīvošana | 10000 A |
| Strāvas zudums | 186 W |
| Ierīces konstrukcija | Iebūvēta ierīce fiksēta iebūvēta tehnika |
| Integrēta aizsardzība pret zemējuma bojājumiem | Nē |
| Galvenās ķēdes elektriskā savienojuma veids | Skrūvju savienojums |
| Piemērots DIN sliedes (augšējās cepures sliedes) montāžai | Nē |
| DIN sliedes (augšējā cepures sliede) montāža pēc izvēles | Nē |
| Ar izslēgtu indikatoru | Nē |
| Ar integrētu zemsprieguma atbrīvošanu | Nē |
| Polu skaits | 4 |
| Galvenās strāvas ķēdes savienojuma novietojums | Priekšējā puse |
| Vadības elementa veids | Pārslēgt |
| Komplektēta ierīce ar aizsardzības bloku | Jā |
| Integrēta motora piedziņa | Nē |
| Motora piedziņa pēc izvēles | Jā |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP40 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 435 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 145 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 280 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 12.303 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 537 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 384 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 206 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 18.06 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 15 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 293.9 |
| Lietotāja rokasgrāmata (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |