MCCB h1600 3P 70kA 1250A LSI
| Garums (mm) | 570 |
| Platums (mm) | 210 |
| Augstums (mm) | 191 |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 1250 A |
| Nominālais spriegums | 220 V |
| Nominālais spriegums | 690 V |
| Nominālā īssavienojuma pārrāvuma jauda lcu pie 400 V, 50 Hz | 70 kA |
| Pārslodzes atbrīvošanas strāvas iestatījums | 500 A |
| Pārslodzes atbrīvošanas strāvas iestatījums | 1250 A |
| Regulēšanas diapazons neaizkavēta īssavienojuma atbrīvošana | 7000 A |
| Regulēšanas diapazons neaizkavēta īssavienojuma atbrīvošana | 15000 A |
| Strāvas zudums | 187.5 W |
| Ierīces konstrukcija | Iebūvēta ierīce fiksēta iebūvēta tehnika |
| Integrēta aizsardzība pret zemējuma bojājumiem | Nē |
| Piemērots DIN sliedes (augšējās cepures sliedes) montāžai | Nē |
| DIN sliedes (augšējā cepures sliede) montāža pēc izvēles | Nē |
| Ar izslēgtu indikatoru | Nē |
| Ar integrētu zemsprieguma atbrīvošanu | Nē |
| Polu skaits | 3 |
| Galvenās strāvas ķēdes savienojuma novietojums | Priekšējā puse |
| Komplektēta ierīce ar aizsardzības bloku | Jā |
| Integrēta motora piedziņa | Nē |
| Motora piedziņa pēc izvēles | Jā |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 570 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 191 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 210 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 628 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 334 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 290 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 29.485 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 12 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 376.82 |
| Lietotāja rokasgrāmata (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Vispārējo tehnisko datu fails | Lejupielādēt šeit |