MCCB h630 3P 70kA 630A LSI
| Svars (neto) | 5 |
| ETIM klase | EC000228 Strāvas pārtraucējs trafo/ģeneratora/instalācijas aizsardzībai |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 630 A |
| Nominālais spriegums | 220 V |
| Nominālais spriegums | 690 V |
| Nominālā īssavienojuma pārrāvuma jauda lcu pie 400 V, 50 Hz | 70 kA |
| Pārslodzes atbrīvošanas strāvas iestatījums | 250 A |
| Pārslodzes atbrīvošanas strāvas iestatījums | 630 A |
| Regulēšanas diapazons neaizkavēta īssavienojuma atbrīvošana | 3500 A |
| Regulēšanas diapazons neaizkavēta īssavienojuma atbrīvošana | 6300 A |
| Ierīces konstrukcija | Iebūvēta ierīce fiksēta iebūvēta tehnika |
| Integrēta aizsardzība pret zemējuma bojājumiem | Nē |
| Galvenās ķēdes elektriskā savienojuma veids | Skrūvju savienojums |
| Piemērots DIN sliedes (augšējās cepures sliedes) montāžai | Nē |
| DIN sliedes (augšējā cepures sliede) montāža pēc izvēles | Nē |
| Ar izslēgtu indikatoru | Nē |
| Ar integrētu zemsprieguma atbrīvošanu | Nē |
| Polu skaits | 3 |
| Galvenās strāvas ķēdes savienojuma novietojums | Priekšējā puse |
| Vadības elementa veids | Pārslēgt |
| Komplektēta ierīce ar aizsardzības bloku | Jā |
| Integrēta motora piedziņa | Nē |
| Motora piedziņa pēc izvēles | Jā |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP40 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 140 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 140 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 5.001 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 24 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Lietotāja rokasgrāmata (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Vispārējo tehnisko datu fails | Lejupielādēt šeit |
