Metāla iekšējās durvis 800×500 mm
| Garums (mm) | 548 |
| Platums (mm) | 748 |
| Modelis | Slēdzenes durvis |
| Versija kā stiklotas durvis | Nē |
| Versija kā durvis slēdžu bloķēšanas atvienošanai | Jā |
| Platums | 450 mm |
| Augstums | 750 mm |
| Dziļums | 20 mm |
| EMS versija | Jā |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas apdare | Pulvera pārklājums |
| Krāsa | Pelēks |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP30 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 775 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 465 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 5.36 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 765 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 460 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 45 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 5.5 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 54 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
