Noplūdes bloks x160 3P 160A Regulejams
| Garums (mm) | 165 |
| Platums (mm) | 174.5 |
| Augstums (mm) | 106.7 |
| Nominālais spriegums | 220 V |
| Nominālais spriegums | 415 V |
| Nominālā strāva | 160 A |
| Nominālā bojājuma strāva regulējama | Jā |
| Nominālā bojājuma strāva | 0.03 A |
| Nominālā bojājuma strāva | 6 A |
| Maksimālais kavēšanās laiks | 1000 ms |
| Regulējama aizkave | Jā |
| Polu skaits | 3 |
| Noplūdes strāvas tips | Cits |
| Pārsprieguma strāvas jauda | 5 kA |
| Biežums | 50/60 Hz |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 500 V |
| Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp | 6 kV |
| Strāvas zudums | 22 W |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 2.5 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 95 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 2.5 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 70 mm² |
| Prettraucējumu izslēgšanas versija | Jā |
| Ar bloķēšanas ierīci | Jā |
| Piesārņojuma pakāpe | 3 |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | -25 °C |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | 70 °C |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 165 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 107 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 175 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1.5 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 268 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 245 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 115 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.42 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 165 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
