Noplūdes bloks x250 4P 250A Regulejams
| Garums (mm) | 105 |
| Platums (mm) | 139.5 |
| Augstums (mm) | 93.2 |
| Nominālais spriegums | 220 V |
| Nominālais spriegums | 415 V |
| Nominālā strāva | 250 A |
| Nominālā bojājuma strāva regulējama | Jā |
| Nominālā bojājuma strāva | 0.03 A |
| Nominālā bojājuma strāva | 6 A |
| Maksimālais kavēšanās laiks | 1000 ms |
| Regulējama aizkave | Jā |
| Polu skaits | 4 |
| Noplūdes strāvas tips | Cits |
| Pārsprieguma strāvas jauda | 5 kA |
| Biežums | 50/60 Hz |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 500 V |
| Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp | 6 kV |
| Strāvas zudums | 15 W |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 35 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 185 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 35 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 150 mm² |
| Prettraucējumu izslēgšanas versija | Jā |
| Ar bloķēšanas ierīci | Jā |
| Piesārņojuma pakāpe | 3 |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | -25 °C |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | 70 °C |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 105 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 93 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 140 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1.5 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 4 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 190 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 190 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 105 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.36 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 4 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 5.865 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 163.76 |
| Lietotāja rokasgrāmata (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
