Orion Plus, metāla iekšējās durvis 300×300 mm
| Garums (mm) | 248 |
| Platums (mm) | 248 |
| Modelis | Slēdzenes durvis |
| Versija kā stiklotas durvis | Nē |
| Versija kā durvis slēdžu bloķēšanas atvienošanai | Jā |
| Platums | 250 mm |
| Augstums | 250 mm |
| Dziļums | 20 mm |
| EMS versija | Jā |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas apdare | Pulvera pārklājums |
| Krāsa | Pelēks |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP65 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 5 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 27 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 38 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1.44 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 380 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 265 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 4 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.42 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 54 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
