Orion Plus, poliestera, pilnas durvis 350X300X160
| Garums (mm) | 160 |
| Platums (mm) | 300 |
| Augstums (mm) | 350 |
| Seguma veids | Durvis |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Nē |
| Ar slēdzeni | Jā |
| Nominālā strāva (In) | 630 A |
| Augstums | 350 mm |
| Platums | 300 mm |
| Dziļums | 160 mm |
| Iekšējais dziļums | 160 mm |
| Materiāla plāksnes biezuma skapis | 2 mm |
| RAL numurs | 7035 |
| Moduļu skaits | 24 |
| Rindu skaits | 2 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 12 |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | Jā |
| Piemērots zibens aizsardzībai | Nē |
| Aizsardzības klase | II |
| Vāks ar pārspiediena atbrīvošanu | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 175 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 400 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 330 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 3.5 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 395 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 320 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 171 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 3.54 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 54 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1155 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
