Orion Plus, metāla iekšējās durvis 350×300 mm
| Garums (mm) | 248 |
| Platums (mm) | 298 |
| Augstums (mm) | 37 |
| Modelis | Iekšējās durvis |
| Versija kā durvis slēdžu bloķēšanas atvienošanai | Jā |
| Platums | 250 mm |
| Augstums | 300 mm |
| Dziļums | 20 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas apdare | Neapstrādāts |
| Krāsa | Cits |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP30 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 370 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1.6 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 370 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.6 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 54 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 420 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
