Orion Plus, poliestera, stikla durvis 500X400X200
| Garums (mm) | 200 |
| Platums (mm) | 400 |
| Augstums (mm) | 500 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža |
| Seguma veids | Durvis |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Durvju veids | Vienvietīgs |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Jā |
| Ar slēdzeni | Jā |
| Nominālā strāva (In) | 125 A |
| Augstums | 500 mm |
| Platums | 400 mm |
| Dziļums | 200 mm |
| Iekšējais dziļums | 195 mm |
| Materiāla plāksnes biezuma skapis | 2.5 mm |
| Materiāla plāksnes biezums durvis/vāks | 2.5 mm |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7035 |
| Moduļu skaits | 48 |
| Rindu skaits | 3 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 16 |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | Jā |
| Piemērots zibens aizsardzībai | Nē |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Aizsardzības klase | II |
| Triecienizturība | IK08 |
| Vāks ar pārspiediena atbrīvošanu | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 550 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 420 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 6.5 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 430 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 220 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 560 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 6.5 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 24 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1010 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
