Montāžas šasija 48 moduļi Sistēma S C H500 L400
| Garums (mm) | 490 |
| Platums (mm) | 405 |
| Augstums (mm) | 110 |
| Augstums | 500 mm |
| Platums | 400 mm |
| Dziļums | 120 mm |
| DIN sliežu skaits | 3 |
| Modulāro atstarpju skaits uz vienu DIN sliedi | 54 |
| Iespējama pagarināšana | Nē |
| Ar kopni | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 400 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 500 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.45 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 470 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 405 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 109 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 3.55 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1000 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
