Sadale Orion, stikla durvis 500X400X160
| Garums (mm) | 160 |
| Platums (mm) | 400 |
| Augstums (mm) | 500 |
| Seguma veids | Durvis |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Jā |
| Ar slēdzeni | Jā |
| Nominālā strāva (In) | 630 A |
| Augstums | 500 mm |
| Platums | 400 mm |
| Dziļums | 160 mm |
| Iebūvēts dziļums | 160 mm |
| Iekšējais dziļums | 160 mm |
| Materiāla plāksnes biezuma skapis | 1.2 mm |
| Materiāla plāksnes biezums durvis/vāks | 1.5 mm |
| RAL numurs | 7035 |
| Moduļu skaits | 54 |
| Rindu skaits | 3 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 16 |
| Atveru skaits atloku plāksnēm | 2 |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Cauruļvadu ieplūdes atveru skaits | 2 |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | Nē |
| Piemērots zibens aizsardzībai | Nē |
| Aizsardzības klase | I |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Vāks ar pārspiediena atbrīvošanu | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 500 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 400 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 9.5 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 540 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 425 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 180 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 9.84 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 96 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
