Piederumi sadalei Univers
| Garums (mm) | 1095 |
| Platums (mm) | 305 |
| Augstums (mm) | 65 |
| Platums | 1000 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Dziļums | 20 mm |
| RAL numurs | 7001 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1000 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 25 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.001 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 420 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
