Piederums sadalei Univers
| Garums (mm) | 290 |
| Platums (mm) | 178 |
| Augstums (mm) | 120 |
| Platums | 250 mm |
| Augstums | 100 mm |
| Dziļums | 10 mm |
| RAL numurs | 9010 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.65 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 128 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1110 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
