Pielāgots sliedes turētājs, Univers, CL1, D400 mm
| Garums (mm) | 200 |
| Platums (mm) | 150 |
| Augstums (mm) | 50 |
| Modelis | Cits |
| Platums | 30 mm |
| Augstums | 400 mm |
| Dziļums | 400 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 290 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 190 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 25 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.403 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 420 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
