RF adapteris, funkcija ieslēgts/izslēgts
| Svars (neto) | 0.18 |
| ETIM klase | EC001097 Slēdžu piedziņa kopņu sistēmai |
| Kopņu sistēma KNX | Nē |
| Kopņu sistēma KNX radio | Jā |
| Kopņu sistēmas radio biežums | Jā |
| Kopņu sistēma LON | Nē |
| Kopņu sistēma Powernet | Nē |
| Radio bieža divvirzienu | Jā |
| Vietējā darbība / rokas darbība | Jā |
| Ar LED indikāciju | Jā |
| Pārslēgšanas jauda | 3680 W |
| Izejas jauda | 3680 W |
| Piemērots C slodzei | Jā |
| Maksimālais komutācijas kontaktu skaits | 1 |
| Pārslēgšanas strāva | 16 A |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais darba spriegums | 195 V |
| Nominālais darba spriegums | 253 V |
| Dažādas fāzes savienojamas | Nē |
| Ar autobusu savienojumu | Nē |
| Kopnes modulis noņemams | Nē |
| Iebūvētās uzstādīšanas kārbas minimālais dziļums | 40 mm |
| Modulāra paplašināmība | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.18 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 24 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 118 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 79 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.205 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 24 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 369 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 318 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 244 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 5.36 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 576 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1126 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 153.64 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
