4-kanālu tālvadības pults, KNX
| Garums (mm) | 15.8 |
| Platums (mm) | 46.5 |
| Augstums (mm) | 83 |
| Maksimālais vadāmo ierīču skaits | 50 |
| Iepriekš ieprogrammēts | Nē |
| Bezvadu | Jā |
| Signāla pārraide | Radiofrekvence (RF) |
| Signāla frekvence | 863 MHz |
| Signāla frekvence | 863 MHz |
| Ar displeju | Nē |
| Adaptīvs (pašmācības) | Nē |
| Augstums | 83 mm |
| Platums | 46.5 mm |
| Dziļums | 15.8 mm |
| Vienvirziena | Jā |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.06 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.075 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 60 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 366 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 321 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 221 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 5 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1440 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1034 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 143 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
