Mod. 1FM izeja 200W 2 vadi+2ieejas KNX
| Garums (mm) | 18 |
| Platums (mm) | 40 |
| Augstums (mm) | 40 |
| Kopņu sistēma KNX | Jā |
| Kopņu sistēma KNX radio | Nē |
| Kopņu sistēmas radio biežums | Nē |
| Kopņu sistēma LON | Nē |
| Kopņu sistēma Powernet | Nē |
| Radio bieža divvirzienu | Jā |
| Vietējā darbība / rokas darbība | Jā |
| Ar LED indikāciju | Jā |
| Digitālo ieeju skaits | 2 |
| Pārslēgšanas jauda | 200 W |
| Maks. pārslēgšanas jaudas LED | 50 W |
| Izejas jauda | 200 W |
| Piemērots C slodzei | Nē |
| Maksimālais komutācijas kontaktu skaits | 1 |
| Pārslēgšanas strāva | 1 A |
| Nominālā strāva | 0.85 A |
| Nominālais darba spriegums | 230 V |
| Nominālais darba spriegums | 230 V |
| Dažādas fāzes savienojamas | Nē |
| Ar autobusu savienojumu | Jā |
| Kopnes modulis noņemams | Nē |
| Iebūvētās uzstādīšanas kārbas minimālais dziļums | 40 mm |
| Modulāra paplašināmība | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 41 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 92 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.077 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 89 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 41 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.079 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 60 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 365 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 313 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 221 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 5.188 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1440 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1034 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 149.864 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
