Radio izpildmehānisms KNX, 16a 230v, 1-vietīgs
| Diametrs (mm) | 53 |
| Garums (mm) | 30 |
| Platums (mm) | 53 |
| Augstums (mm) | 53 |
| Kopņu sistēma KNX | Jā |
| Kopņu sistēma KNX radio | Jā |
| Kopņu sistēmas radio biežums | Jā |
| Kopņu sistēma LON | Nē |
| Kopņu sistēma Powernet | Nē |
| Citas kopņu sistēmas | Nav |
| Radio bieža divvirzienu | Jā |
| Montāžas metode | Iebūvēts |
| Vietējā darbība / rokas darbība | Nē |
| Ar LED indikāciju | Jā |
| Pārslēgšanas jauda | 3680 W |
| Izejas jauda | 3680 W |
| Piemērots C slodzei | Nē |
| Maksimālais komutācijas kontaktu skaits | 1 |
| Pārslēgšanas strāva | 5 A |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais darba spriegums | 230 V |
| Nominālais darba spriegums | 230 V |
| Dažādas fāzes savienojamas | Nē |
| Ar autobusu savienojumu | Nē |
| Kopnes modulis noņemams | Nē |
| Iebūvētās uzstādīšanas kārbas minimālais dziļums | 35 mm |
| Modulāra paplašināmība | Nē |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.099 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 44 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.099 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 60 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 225 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 6.32 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1440 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 174.68 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
