Mod.1FM izeja 3A 230V+2inp. tīkla jauda
| Garums (mm) | 20 |
| Platums (mm) | 40 |
| Augstums (mm) | 40 |
| Kopņu sistēma KNX | Nē |
| Kopņu sistēma KNX radio | Nē |
| Kopņu sistēmas radio biežums | Nē |
| Kopņu sistēma LON | Nē |
| Kopņu sistēma Powernet | Nē |
| Radio bieža divvirzienu | Jā |
| Vietējā darbība / rokas darbība | Jā |
| Ar LED indikāciju | Jā |
| Digitālo ieeju skaits | 2 |
| Pārslēgšanas jauda | 500 W |
| Maks. pārslēgšanas jaudas LED | 150 W |
| Izejas jauda | 690 W |
| Piemērots C slodzei | Jā |
| Maksimālais komutācijas kontaktu skaits | 1 |
| Pārslēgšanas strāva | 3 A |
| Nominālā strāva | 3 A |
| Nominālais darba spriegums | 230 V |
| Nominālais darba spriegums | 230 V |
| Dažādas fāzes savienojamas | Nē |
| Ar autobusu savienojumu | Jā |
| Kopnes modulis noņemams | Nē |
| Iebūvētās uzstādīšanas kārbas minimālais dziļums | 40 mm |
| Modulāra paplašināmība | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 44 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 92 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.093 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 45 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.09 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 60 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 220 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 5.645 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1400 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1034 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 158.48 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
