Sadale Orion, stikla durvis 400x300x200
| Garums (mm) | 200 |
| Platums (mm) | 300 |
| Augstums (mm) | 400 |
| Seguma veids | Durvis |
| Vāka modelis | Ar griezumu |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Jā |
| Ar slēdzeni | Jā |
| Nominālā strāva (In) | 630 A |
| Augstums | 400 mm |
| Platums | 300 mm |
| Dziļums | 200 mm |
| Iebūvēts dziļums | 200 mm |
| Iekšējais dziļums | 200 mm |
| Materiāla plāksnes biezuma skapis | 2 mm |
| Materiāla plāksnes biezums durvis/vāks | 1.5 mm |
| RAL numurs | 7035 |
| Atveru skaits atloku plāksnēm | 2 |
| Iespējama pagarināšana | Nē |
| Cauruļvadu ieplūdes atveru skaits | 2 |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | Nē |
| Piemērots zibens aizsardzībai | Nē |
| Aizsardzības klase | I |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Vāks ar pārspiediena atbrīvošanu | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 200 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 400 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 7.5 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 450 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 325 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 225 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 7.58 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 96 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1250 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
