Skrūvju savienojums, IP66, M25
| Svars (neto) | 0.021 |
| ETIM klase | EC000441 Kabeļu blīvslēgs |
| Vītnes tips | Metrika |
| Nominālais vītnes izmērs metriskais / PG | 25 |
| Piķa pavediens | 1.5 mm |
| Vītnes garums | 8 mm |
| Uzgriežņu atslēgas platums | 32 mm |
| Sešstūra leņķa dimensija | 32 mm |
| Piemērots kabeļa diametram | 11 mm |
| Piemērots kabeļa diametram | 17 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Materiālu kvalitāte | Poliamīds (PA) |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Bez halogēna | Jā |
| Pastiprināts ar stikla šķiedru | Nē |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP65 |
| Triecienizturīgs | Jā |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7035 |
| Lieces rādiusa aizsardzība/trompetes uzliesmojums | Jā |
| Ar fiksatoru | Jā |
| Atvēršanas fiksēšana | Nē |
| Modelis | Taisni |
| Vairāku blīvējumu laukums | Nē |
| Plakana kabeļu sakabe | Nē |
| Ar sasprindzinājuma mazināšanu | Jā |
| Atdalāms skrūvju blīvslēgs | Nē |
| Darba temperatūra | -25 °C |
| Darba temperatūra | 40 °C |
| Sprādzienpārbaudīta versija | Nē |
| Bijušās zonas gāzei | Nav |
| Bijušās zonas putekļiem | Nav |
| Bruņotiem kabeļiem | Nē |
| Pārbaudīts | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 52 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 32 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 32 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.026 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 250 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.025 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 0.315 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 5000 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 180.5 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
