Slēdzis h1600 4P 1600A
| Garums (mm) | 570 |
| Platums (mm) | 280 |
| Augstums (mm) | 191 |
| Versija kā galvenais slēdzis | Jā |
| Versija kā apkopes/servisa slēdzis | Jā |
| Versija kā drošības slēdzis | Jā |
| Versija kā avārijas apturēšanas uzstādīšana | Nē |
| Versija kā atpakaļgaitas slēdzis | Nē |
| Slēdžu skaits | 1 |
| nominālais darba spriegums Ue AC | 690 V |
| Nominālais darba spriegums | 220 V |
| Nominālais darba spriegums | 690 V |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 1600 A |
| Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-21, 400 V | 1600 A |
| Nominālā īslaicīgā izturības strāva lcw | 20 kA |
| Nominālā darba jauda pie AC-23, 400 V | 720 kW |
| Komutācijas jauda pie 400 V | 1053 kW |
| Polu skaits | 4 |
| Motora piedziņa pēc izvēles | Jā |
| Integrēta motora piedziņa | Nē |
| Sprieguma atbrīvošana pēc izvēles | Jā |
| Ierīces konstrukcija | Iebūvēta ierīce fiksēta iebūvēta tehnika |
| Piemērots montāžai uz grīdas | Jā |
| Piemērots priekšējai montāžai 4 caurumu | Nē |
| Piemērots priekšējam montāžas centram | Nē |
| Piemērots sadales plates uzstādīšanai | Jā |
| Piemērots starpposma montāžai | Nē |
| Krāsu vadības elements | Melns |
| Bloķējams | Jā |
| Ar iepriekš samontētiem kabeļiem | Nē |
| Aizsardzības pakāpe (IP), priekšējā puse | IP40 |
| Platums | 280 mm |
| Augstums | 570 mm |
| Dziļums | 191 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 570 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 191 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 280 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 37 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 620 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 395 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 290 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 36 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 10 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1020 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 347 |
| Lietotāja rokasgrāmata (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Vispārējo tehnisko datu fails | Lejupielādēt šeit |