Slēdzis MCCB h3+ P160 TM 3x63A 25kA
| Garums (mm) | 97 |
| Platums (mm) | 90 |
| Augstums (mm) | 130 |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 63 A |
| Nominālais spriegums | 220 V |
| Nominālais spriegums | 690 V |
| Nominālā īssavienojuma pārrāvuma jauda lcu pie 400 V, 50 Hz | 25 kA |
| Pārslodzes atbrīvošanas strāvas iestatījums | 40 A |
| Pārslodzes atbrīvošanas strāvas iestatījums | 63 A |
| Regulēšanas diapazons neaizkavēta īssavienojuma atbrīvošana | 378 A |
| Regulēšanas diapazons neaizkavēta īssavienojuma atbrīvošana | 756 A |
| Strāvas zudums | 10.5 W |
| Ierīces konstrukcija | Iebūvēta ierīce fiksēta iebūvēta tehnika |
| Integrēta aizsardzība pret zemējuma bojājumiem | Nē |
| Piemērots DIN sliedes (augšējās cepures sliedes) montāžai | Nē |
| DIN sliedes (augšējā cepures sliede) montāža pēc izvēles | Jā |
| Ar izslēgtu indikatoru | Jā |
| Ar integrētu zemsprieguma atbrīvošanu | Nē |
| Polu skaits | 3 |
| Galvenās strāvas ķēdes savienojuma novietojums | Priekšējā puse |
| Komplektēta ierīce ar aizsardzības bloku | Jā |
| Integrēta motora piedziņa | Nē |
| Motora piedziņa pēc izvēles | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 130 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 97 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1.269 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 9 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 112 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.269 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 9 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 320 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 225 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 11.817 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 216 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1150 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 306.598 |
| Tehniskā brošūra (eng) | Lejupielādēt šeit |
| Montāžas instrukcija (eng) | Lejupielādēt šeit |
| Tehniskais pielikums 1 (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| STEP modeļa fails | Lejupielādēt šeit |