Slēdzis X250 3P 250A
| Garums (mm) | 165 |
| Platums (mm) | 105 |
| Augstums (mm) | 96 |
| Versija kā galvenais slēdzis | Jā |
| Versija kā apkopes/servisa slēdzis | Jā |
| Versija kā drošības slēdzis | Jā |
| Versija kā avārijas apturēšanas uzstādīšana | Jā |
| Versija kā atpakaļgaitas slēdzis | Nē |
| Slēdžu skaits | 1 |
| nominālais darba spriegums Ue AC | 415 V |
| Nominālais darba spriegums | 220 V |
| Nominālais darba spriegums | 415 V |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 250 A |
| Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-21, 400 V | 250 A |
| Nominālā īslaicīgā izturības strāva lcw | 3 kA |
| Nominālā darba jauda pie AC-23, 400 V | 112 kW |
| Komutācijas jauda pie 400 V | 164 kW |
| Polu skaits | 3 |
| Motora piedziņa pēc izvēles | Jā |
| Integrēta motora piedziņa | Nē |
| Sprieguma atbrīvošana pēc izvēles | Jā |
| Ierīces konstrukcija | Iebūvēta ierīce fiksēta iebūvēta tehnika |
| Piemērots montāžai uz grīdas | Jā |
| Piemērots priekšējai montāžai 4 caurumu | Nē |
| Piemērots priekšējam montāžas centram | Nē |
| Piemērots sadales plates uzstādīšanai | Jā |
| Piemērots starpposma montāžai | Nē |
| Krāsu vadības elements | Melns |
| Bloķējams | Jā |
| Ar iepriekš samontētiem kabeļiem | Nē |
| Aizsardzības pakāpe (IP), priekšējā puse | IP40 |
| Platums | 105 mm |
| Augstums | 165 mm |
| Dziļums | 96 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 165 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 96 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 105 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1.5 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 6 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 190 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 115 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.53 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 6 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 365 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 9.585 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 144 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1014 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 253.04 |
| Lietotāja rokasgrāmata (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Vispārējo tehnisko datu fails | Lejupielādēt šeit |
