Stāvu atbalsts, Univers, D275 mm
| ETIM klase | EC000744 Augšējā/grīdas elements (korpuss/skapis) |
| Platums | 250 mm |
| Augstums | 275 mm |
| Dziļums | 275 mm |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7035 |
| Piemērots uzstādīšanai ārpus telpām | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 100 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
