Tērauda enkl., Univers, 1950x1300x400 mm
| ETIM klase | EC002503 Sprādziendrošs korpuss/korpuss |
| Seguma veids | Durvis |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Nē |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Nominālā strāva (In) | 800 A |
| Augstums | 1950 mm |
| Platums | 1300 mm |
| Dziļums | 400 mm |
| Iekšējais dziļums | 400 mm |
| Materiāla plāksnes biezuma skapis | 1.5 mm |
| Materiāla plāksnes biezums durvis/vāks | 1.5 mm |
| RAL numurs | 7035 |
| Moduļu skaits | 720 |
| Rindu skaits | 12 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 24 |
| Atveru skaits atloku plāksnēm | 10 |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Cauruļvadu ieplūdes atveru skaits | 10 |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | Nē |
| Piemērots zibens aizsardzībai | Nē |
| Aizsardzības klase | II |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Vāks ar pārspiediena atbrīvošanu | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
