Tērauda korpuss, Univers, 1100x1050x275 mm
| Garums (mm) | 275 |
| Platums (mm) | 1050 |
| Augstums (mm) | 1100 |
| Seguma veids | Durvis |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Nē |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Nominālā strāva (In) | 800 A |
| Augstums | 1100 mm |
| Platums | 1050 mm |
| Dziļums | 275 mm |
| Iekšējais dziļums | 275 mm |
| Materiāla plāksnes biezuma skapis | 1.5 mm |
| Materiāla plāksnes biezums durvis/vāks | 1.5 mm |
| RAL numurs | 7035 |
| Moduļu skaits | 336 |
| Rindu skaits | 7 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 24 |
| Atveru skaits atloku plāksnēm | 8 |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Cauruļvadu ieplūdes atveru skaits | 8 |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | Nē |
| Piemērots zibens aizsardzībai | Nē |
| Aizsardzības klase | II |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Vāks ar pārspiediena atbrīvošanu | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 2 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
