Tērauda korpuss, Univers, 1950x300x275 mm
| ETIM klase | EC002503 Sprādziendrošs korpuss/korpuss |
| Montāžas metode | Grīdas uzstādīšana |
| Seguma veids | Durvis |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Durvju veids | Vienvietīgs |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Nē |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Nominālā strāva (In) | 800 A |
| Augstums | 1950 mm |
| Platums | 300 mm |
| Dziļums | 275 mm |
| Iekšējais dziļums | 275 mm |
| Materiāla plāksnes biezuma skapis | 1.5 mm |
| Materiāla plāksnes biezums durvis/vāks | 1.5 mm |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7035 |
| Moduļu skaits | 144 |
| Rindu skaits | 12 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 24 |
| Atveru skaits atloku plāksnēm | 2 |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Cauruļvadu ieplūdes atveru skaits | 2 |
| Mājokļa materiāls | Tērauds |
| Virsmas aizsardzība | Pulvera pārklājums |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | Nē |
| Piemērots zibens aizsardzībai | Nē |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP55 |
| Aizsardzības klase | II |
| Triecienizturība | IK10 |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Vāks ar pārspiediena atbrīvošanu | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 6 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
