Ventilātors 20W, 115 m3/h
| Garums (mm) | 113 |
| Platums (mm) | 250 |
| Augstums (mm) | 250 |
| EMS versija | Jā |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7035 |
| Platums | 250 mm |
| Augstums | 250 mm |
| Dziļums | 113 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 115 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 250 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 250 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1.32 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 140 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 265 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.32 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 950 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Produkta datu lapa (eng) | Lejupielādēt šeit |
