Sadale Orion, metāla durvis 600x600x250
| Garums (mm) | 250 |
| Platums (mm) | 600 |
| Augstums (mm) | 600 |
| Seguma veids | Durvis |
| Vāka modelis | Ar griezumu |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Nē |
| Ar slēdzeni | Jā |
| Nominālā strāva (In) | 630 A |
| Augstums | 600 mm |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 250 mm |
| Iebūvēts dziļums | 250 mm |
| Iekšējais dziļums | 250 mm |
| Materiāla plāksnes biezuma skapis | 2 mm |
| Materiāla plāksnes biezums durvis/vāks | 1.5 mm |
| RAL numurs | 7035 |
| Atveru skaits atloku plāksnēm | 2 |
| Iespējama pagarināšana | Nē |
| Cauruļvadu ieplūdes atveru skaits | 2 |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | Nē |
| Piemērots zibens aizsardzībai | Nē |
| Aizsardzības klase | I |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Vāks ar pārspiediena atbrīvošanu | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 200 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 650 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 400 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 17.5 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 650 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 625 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 270 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 17.8 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 96 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1400 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
