Ventilātors IP54, 20W, 57 m3/h
| Garums (mm) | 71 |
| Platums (mm) | 150 |
| Augstums (mm) | 150 |
| EMS versija | Jā |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7035 |
| Platums | 150 mm |
| Augstums | 150 mm |
| Dziļums | 71 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 75 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 150 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 150 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.3 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 163 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 79 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.792 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Produkta datu lapa (eng) | Lejupielādēt šeit |
