Ventilātors IP54, 67W, 520 m3/h
| Garums (mm) | 161 |
| Platums (mm) | 325 |
| Augstums (mm) | 325 |
| EMS versija | Jā |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7035 |
| Platums | 325 mm |
| Augstums | 325 mm |
| Dziļums | 161 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 170 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 325 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 325 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.01 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 350 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 340 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 170 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 3.36 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 100 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Produkta datu lapa (eng) | Lejupielādēt šeit |
