BA7A kaablikanal 25×40, hall
| Pikkus (mm) | 2000 |
| Laius (mm) | 40 |
| Kõrgus (mm) | 25 |
| Materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kõrgus | 25 mm |
| Laius | 40 mm |
| Pikkus | 2000 mm |
| Pesade kaugus | 6.5 mm |
| Lõhe laius | 6 mm |
| Külgseina tüüp | Slotted |
| Halogeenvaba | Ei |
| Isekustuv | Jah |
| Paindlik | Ei |
| Kasulik ristlõige | 463 mm² |
| Kinnituse tüüp | Põhjaperforatsioon |
| Kattega | Jah |
| Värv | Hall |
| RAL-number | 7030 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 48 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 2010 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 177 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 154 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 16.5 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 48 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 160 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 14.43 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1728 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1640 |
| Turundusvoldik (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tooteleht (eng) | Lae alla siit |
| STEP mudelifail | Lae alla siit |
