BR/BRP raam 3-osaline, 45x45mm, halogeenivaba, RAL9011
| Pikkus (mm) | 185 |
| Laius (mm) | 81 |
| Kõrgus (mm) | 30 |
| Katte laius | 80 mm |
| Pikkus | 185 mm |
| Laiuse avaus | 135 mm |
| Kõrguse avamine | 45 mm |
| Ühikute arv | 6 |
| Seadme tüüp | Muu |
| Mudel | Sujuv |
| Materjal | Plast |
| Materjali kvaliteet | Muu |
| Halogeenvaba | Jah |
| Pinnakaitse | Töötlemata |
| Värv | Black |
| RAL-number | 9011 |
| Kaitsva fooliumiga | Ei |
| Kinnituse tüüp | Sisemine lebamine |
| Liigesekate | Jah |
| Plaadifirma ala | Ei |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 185 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 81 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.062 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 8 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 25 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.072 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 8 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 250 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 0.66 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1152 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 120.04 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |