BRP seadmekarbik 65x100x2000mm, RAL9011
| Pikkus (mm) | 2000 |
| Laius (mm) | 100 |
| Kõrgus (mm) | 65 |
| Laius | 100 mm |
| Sügavus | 70 mm |
| Pikkus | 2000 mm |
| Kaverite arv | 1 |
| Tootega kaasas olevad kaaned | Ei |
| Katte laius 1 | 80 mm |
| Sümmeetriline | Jah |
| Ehitustüüp ristkülikukujuline | Jah |
| Materjal | Plast |
| Materjali kvaliteet | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Halogeenvaba | Ei |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Pinnakaitse | Töötlemata |
| Värv | Black |
| RAL-number | 9011 |
| Tagumine sein (sisemine külg) konstruktsioon | Pidev muu profiil |
| Kaitsva fooliumiga | Jah |
| Pistikprogrammi partitsioonide arv | 1 |
| Kanaliühendusega | Jah |
| Paigaldatud perforatsioon põhjas | Jah |
| Paigaldusmeetodi kate | Sisemine lebamine |
| Kaabli kinnitusklambriga | Ei |
| Kasulik ristlõige | 5300 mm² |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Löögitugevus | IK08 |
| Töötemperatuur | -5 °C |
| Töötemperatuur | 60 °C |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 2 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 2000 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 65 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.959 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 8 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 160 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 8.616 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 288 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1640 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 354.28 |
| Turundusvoldik (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| BIM objektifail Archicad | Lae alla siit |
| BIM objektifail Revit | Lae alla siit |