BRP seadmekarbiku kaas 80mm, RAL9011
| Pikkus (mm) | 2000 |
| Laius (mm) | 80 |
| Kõrgus (mm) | 16 |
| Laius | 80 mm |
| Pikkus | 2000 mm |
| Mudel | Sujuv |
| Paigaldusmeetodi kate | Sisemine lebamine |
| Katte paigaldamine | Pane lahti |
| Manipuleerimiskindel fikseerimine | Ei |
| Materjal | Plast |
| Materjali kvaliteet | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Halogeenvaba | Ei |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Pinnakaitse | Töötlemata |
| Värv | Antratsiit |
| RAL-number | 9011 |
| Kaitsva fooliumiga | Jah |
| Töötemperatuur | -5 °C |
| Töötemperatuur | 60 °C |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 2 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 2000 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 20 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.368 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 24 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 9.22 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1632 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1480 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 666.96 |
| Turundusvoldik (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Põhiskeem (.dwg) | Lae alla siit |
| BIM objektifail Archicad | Lae alla siit |
| BIM objektifail Revit | Lae alla siit |