BusinessLine Slave T2 tüüpi 1-poolne laadija 3F 400V 32A DC 6mA rikkevoolukaitse, 4G, WiFi , Bluetooth, RFID, GPS, IP55
| Pikkus (mm) | 205 |
| Laius (mm) | 255 |
| Kõrgus (mm) | 600 |
| Installation side connection model | 3-phase |
| Number of charging units | 1 |
| Max. power per charging point | 22 kW |
| Width | 255 mm |
| Height | 600 mm |
| Depth | 205 mm |
| Mounting method | Other |
| With house connection box | Ei |
| Number of earth leakage circuit breakers type A | 1 |
| Charging cable permanently lockable at charging device | Ei |
| DC residual current detection | Jah |
| Network-enabled as a master | Ei |
| Network-enabled as an extender | Jah |
| Networkable via LAN | Jah |
| Networkable via Wi-Fi | Jah |
| Long-Term Evolution (LTE) | Jah |
| With energy meter | Jah |
| With built-in RFID card reader | Jah |
| Suitable for dynamic load management | Jah |
| OpenChargePointProtocoll (OCPP) version | 1.6 |
| Plug and charge (ISO 15118) | Ei |
| With display | Ei |
| Housing material | Polycarbonate (PC) |
| Degree of protection (IP) | IP45 |
| Impact strength | IK08 |
| Compatible with Apple HomeKit | Ei |
| Compatible with Google Assistant | Ei |
| Compatible with Amazon Alexa | Ei |
| Operation and configuration by app | Jah |
| Export of charging logs | Jah |
| Backend included in delivery | Jah |
| With MID compliant energy meter | Jah |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 840 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 480 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 320 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 8.3 |
| Tooteleht (eng) | Lae alla siit |
| Turundusvoldik (est) | Lae alla siit |
| Tehniline lisa 1 (eng) | Lae alla siit |
| Tüübikinnitus (eng) | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
