Elektriarvesti, 1-faasiline, 40A, 1 moodul
| Pikkus (mm) | 92 |
| Laius (mm) | 18 |
| Kõrgus (mm) | 65 |
| Mõõturi tüüp | Elektrooniline |
| Nominaalne vool (In) | 40 A |
| Max. vool (Imax) | 40 A |
| Nimipinge (Un) N-L | 184 V |
| Nimipinge (Un) N-L | 276 V |
| Sagedus | 45 Hz |
| Sagedus | 65 Hz |
| Täpsusklass | B |
| Poolustüüp | Ühefaasiline |
| Mõõtetüübi koormusprofiil | Ei |
| Põgenemismehhanism | Jah |
| Kalibreeritud | Jah |
| Impulsi väljund | Optiline |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 1 |
| Laius | 18 mm |
| Sügavus | 58 mm |
| Kõrgus | 92 mm |
| EEC40 allkiri | Ei |
| Lukukoodiga | Ei |
| Positsioonide arv kokku (loendur) | 7 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 40 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.08 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 48 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 60 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.115 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 48 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 225 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 6.055 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1152 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 168.32 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tooteleht (eng) | Lae alla siit |