ENCLOSURE SURFACE GAMMA 36 M
| Pikkus (mm) | 103 |
| Laius (mm) | 355 |
| Kõrgus (mm) | 375 |
| Paigaldusmeetod | Pinnale paigaldatud |
| Ridade arv | 2 |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 18 |
| Katte tüüp | Valikuline |
| Kaanemudel | Sälguga |
| Läbipaistev kate/uks | Ei |
| Signaali mööduv uks | Jah |
| Lukuga | Ei |
| Sulgemise tüüp | Silinder |
| Elamumaterjal | Plast |
| Sisseehitussügavus | 103 mm |
| Sisemine sügavus | 103 mm |
| Maandusterminali plokk | Jah |
| Neutraalne klemmplokk | Jah |
| DIN-rail | Jah |
| Kinnitusplaadiga | Ei |
| Võimalik laiendus | Jah |
| EMC versioon | Ei |
| UV-kindel | Ei |
| Värv | Valge |
| RAL-number | 9010 |
| Kaitseaste (IP) | IP30 |
| Kõrgus | 375 mm |
| Laius | 355 mm |
| Sügavus | 103 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 120 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 390 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 1.8 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 385 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 370 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 120 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 2 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 18 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 48 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1120 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
