GBD 50x160mm kaablikanali otsatükk, halogeenivaba, RAL9011
| Pikkus (mm) | 30 |
| Laius (mm) | 168 |
| Kõrgus (mm) | 60 |
| Laius | 162 mm |
| Sügavus | 30 mm |
| Paksus | 56 mm |
| Mudel | Sümmeetriline |
| Sobib | Vasak/parem |
| Liigesekate | Ei |
| Kinnituse tüüp | Pane lahti |
| Materjal | Plast |
| Materjali kvaliteet | Muu |
| Halogeenvaba | Jah |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Pinnakaitse | Töötlemata |
| Värv | Black |
| RAL-number | 9011 |
| Kaitsva fooliumiga | Ei |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Töötemperatuur | -5 °C |
| Töötemperatuur | 60 °C |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 168 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 60 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.047 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 160 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 55 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.047 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 5 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 130 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 0.285 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1440 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 107.08 |
| Tüübikinnitus (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| BIM objektifail Archicad | Lae alla siit |
| BIM objektifail Revit | Lae alla siit |
