Hämararelee pp. andur, 5/2000 lux, IP55
| Pikkus (mm) | 48 |
| Laius (mm) | 41.3 |
| Kõrgus (mm) | 131.4 |
| Laius | 48 mm |
| Kõrgus | 32 mm |
| Sügavus | 41.3 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 89 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 32 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 48 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.113 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 21 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 153 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 97 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 72 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.114 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 21 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 220 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 2.679 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1440 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1030 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 87.296 |
| Turundusvoldik (est) | Lae alla siit |
| Paigaldusjuhend (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |