Multifunkts. 4-kanaliga progammkell, Bluetooth 16A, 230VAC 2mod.
| Pikkus (mm) | 61.6 |
| Laius (mm) | 71.6 |
| Kõrgus (mm) | 90 |
| Kanalite arv | 4 |
| Toitepinge | 230 V |
| Toitepinge | 230 V |
| Toitepinge tüüp | AC |
| Sageduse toitepinge | 50 Hz |
| Sageduse toitepinge | 60 Hz |
| Autonoomia tundides | 87600 |
| Autonoomia aastate jooksul | 10 |
| Täpsus päevas | 0.25 s |
| Tekstijuhised ekraanil | Ei |
| Väline programm | Jah |
| Mälukaardiga | Ei |
| 60-minutiline programm | Jah |
| 24-tunnine programm | Jah |
| Nädalaprogramm | Jah |
| Aastaprogramm | Jah |
| Pühadeprogramm | Ei |
| Impulssprogramm | Jah |
| Tsükliprogramm | Jah |
| Astro programm | Jah |
| Juhuslik programm | Ei |
| Tunnimõõtur | Ei |
| Põhivõrgud sünkroonsed | Jah |
| Kvartskontrolliga | Jah |
| Raadio teel juhitav | Ei |
| Raadioside juhitav (DCF77) | Ei |
| GPS (globaalne positsioneerimissüsteem) | Ei |
| Kontakti tüüp | Vahetuskontakt (NO/NC) |
| Kontaktide arv | 4 |
| Lühim lülitusaeg kanal 1 | 1 min |
| Lühima lülitusaja kanal 2 | 1 min |
| Automaatne suve-/talveaja vahetus | Jah |
| Sobib käsitsi juhtimiseks | Jah |
| Väline nupuvajutuse sisend | Jah |
| Lülitamise eelvalik | Jah |
| Nominaalne lülitusvool 250 V vahelduvvoolul | 16 A |
| Potentsiaalne vaba lülitikontakt | Ei |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 4 |
| Laius | 70 mm |
| Kõrgus | 90 mm |
| Sügavus | 61.6 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.305 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.305 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 24 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 310 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 210 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 7.7 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 576 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 990 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 207.8 |
| Turundusvoldik (est) | Lae alla siit |
| Tehniline lisa 3 (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |