Hämararelee pp. anduriga, 230VAC, 16A, 5-100/50-2000 Lux
| Pikkus (mm) | 65 |
| Laius (mm) | 54 |
| Kõrgus (mm) | 88.5 |
| Tunnuspinge | 230 V |
| Nimisagedus | 50 Hz |
| Nimisagedus | 60 Hz |
| Maksimaalne hõõglampide koormus | 2300 W |
| Maksimaalne koormus luminofoorlambiga | 1000 VA |
| Maksimaalne koormus luminofoorlamp (Duo vooluring) | 1000 VA |
| Maksimaalne koormus luminofoorlamp (paralleelselt kompenseeritud) | 1000 VA |
| Maksimaalne lülitusvool (cos phi = 0,6) | 10 A |
| Nimilülituse vool | 10 A |
| Reguleerimisvahemiku heleduse väärtus | 5 lx |
| Reguleerimisvahemiku heleduse väärtus | 2000 lx |
| Programmeeritava öise väljalülitusega | Ei |
| Nupu sisend | Ei |
| Nimipinge valgusandur | 230 V |
| Maksimaalne juhtme pikkusega valgusandur | 100 m |
| Kaitseklassi valgusandur | II |
| Paigaldusmeetod valgusandur | Muu |
| Paigaldusmeetod | DIN raudtee |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 1 |
| Sisseehitussügavus | 17.8 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Kaitseastme (IP) valgusandur | IP55 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 65 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 89 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 54 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.202 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 21 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 150 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 70 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.195 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 21 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 225 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 4.535 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 504 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1078 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 131.84 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tooteleht (eng) | Lae alla siit |