ITYS akukapp, 1 ahel, 1000VA UPS
| Pikkus (mm) | 404 |
| Laius (mm) | 145 |
| Kõrgus (mm) | 224 |
| Tarviku/varuosa tüüp | Aku/akumulaator |
| Lisavarustus | Jah |
| Varuosad | Jah |
| Laius | 145 mm |
| Kõrgus | 224 mm |
| Sügavus | 404 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 490 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 240 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 330 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 11.8 |
| Tooteleht (eng) | Lae alla siit |
