ITYS akukapp, 2 ahelat, 2000-3000VA UPS
| Pikkus (mm) | 428 |
| Laius (mm) | 192 |
| Kõrgus (mm) | 322 |
| Tarviku/varuosa tüüp | Aku/akumulaator |
| Laius | 192 mm |
| Kõrgus | 322 mm |
| Sügavus | 428 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 480 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 330 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 590 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 40.8 |
| Tooteleht (eng) | Lae alla siit |
