Kaablikarbik LF 30x45mm, PVC, RAL9011
| Pikkus (mm) | 2000 |
| Laius (mm) | 45 |
| Kõrgus (mm) | 30 |
| Kõrgus | 30 mm |
| Laius | 45 mm |
| Pikkus | 2000 mm |
| Kasulik ristlõige | 1010 mm² |
| Materjal | Plast |
| Materjali kvaliteet | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Halogeenvaba | Ei |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Pinnakaitse | Töötlemata |
| Sobib vooluahela terviklikkuseks | Ei |
| Värv | Black |
| Läbipaistev | Ei |
| RAL-number | 9011 |
| Kinnituse tüüp | Põhjaperforatsioon |
| Kaanemudel | Lahtine |
| Kaabli kinnitusklambriga | Ei |
| Kaitsva fooliumiga | Ei |
| Kanaliühendusega | Jah |
| Kohaletoimetamine rullimisel | Ei |
| Eeltemplimine | Ei |
| Kaitseaste (IP) | IP30 |
| Löögitugevus | IK06 |
| Töötemperatuur | -5 °C |
| Töötemperatuur | 60 °C |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 2 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 2000 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 45 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.836 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 32 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 260 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 13.37 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1632 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1560 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| STEP mudelifail | Lae alla siit |