Otsakaas LF 30x45mm, halogeenivaba, RAL9011
| Kaal (neto) | 0.007 |
| ETIM-klass | EC000866 Paigaldustoru otsakate |
| Kõrgus | 30 mm |
| Laius | 45 mm |
| Halogeenvaba | Jah |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Sobib vooluahela terviklikkuseks | Ei |
| RAL-number | 9011 |
| Kaitsva fooliumiga | Ei |
| Töötemperatuur | -5 °C |
| Töötemperatuur | 60 °C |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 45 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 22 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.008 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 45 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 25 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.008 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 5 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 190 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 130 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 55 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 0.09 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 2880 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 990 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 76.84 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
