Kaitselüliti 1P, 10kA, B-80A, 1,5 moodulit
| Pikkus (mm) | 72 |
| Laius (mm) | 26 |
| Kõrgus (mm) | 90 |
| Sisseehitussügavus | 70 mm |
| Vabasti tunnusjoon | B |
| Pooluste arv (kokku) | 1 |
| Kaitstud pooluste arv | 1 |
| Tunnusvool | 80 A |
| Tunnuspinge | 415 V |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 500 V |
| Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp | 6 kV |
| Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V | 10 kA |
| Pinge liik | AC |
| Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V | 10 kA |
| Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V | 10 kA |
| IEC 60947-2 järgi määratud lühise murdmisvõime ICU 400 V juures | 10 kA |
| Sagedus | 50 Hz |
| Sagedus | 60 Hz |
| Tasapinnale paigaldatud paigaldus | Jah |
| Samaaegne lülitusneutraaljuht | Ei |
| Ülepinge kategooria | 3 |
| Saasteaste | 3 |
| Võimalik lisavarustus | Jah |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 1.5 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Ümbritsev temperatuur töö ajal | -25 °C |
| Ümbritsev temperatuur töö ajal | 70 °C |
| Ühendatud juhtmete ristlõige mitmejuhtmeline | 1 mm² |
| Ühendatud juhtmete ristlõige mitmejuhtmeline | 50 mm² |
| Ühendatud juhtme ristlõige tahkesüdamikuga | 1 mm² |
| Ühendatud juhtme ristlõige tahkesüdamikuga | 70 mm² |
| Plahvatuskindel | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 36 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
